گلچین آهنگ های پرطرفدار سال 1400

دانلود فول آلبوم محسن یگانه

دانلود فول آلبوم محسن یگانه

محسن یگانه، هنرمند محبوب و سرشناس کشور در زمینه خوانندگی، کارهای هنری زیبایی اجرا کرده اند. ما در این پست، دانلود فول آلبوم محسن یگانه را برای شما قرار داده ایم تا موجب جلب رضایت شما عزیزان گردد. هدیه ای از طرف میهن صدا برای هواداران این خواننده نامی و محبوب نسل جوان

دانلود فول آلبوم محسن یگانه

فول آلبوم محسن یگانه

محسن یگانه، هنرمند خوش صدا و محبوب قشر جوان، اولین کار هنری خود را به نام “نشکن دلمو” در کنار هنرمندان دیگری با ترانه سرایی و آهنگ سازی خودش اجرا کرد و بطور رسمی پا به عرصه خوانندگی گذاشت. با افتخار اعلام می‌کنیم دانلود فول آلبوم محسن یگانه را برای شما عزیزان قرار داده‌ایم تا برای پیدا کردن تک آهنگ‌ها و یا آلبوم‌های این هنرمند جوان و محبوب کشورمان در فضای اینترنت سرگردان نشوید.

پس از انتشار آلبوم حباب، به هوادارنش گفته بود که این آخرین آلبوم او می باشد، اما پس از انتشار چند تک آهنگ و به درخواست طرفدارانش آلبوم چهارم خود، به نام نگاه من را در اردیبهشت 94 منتشر کرد. با دانلود فول آلبوم محسن یگانه برای تمامی لحظات و به سلیقه خود، ترانه‌ای زیبا از این هنرمند جوان پخش کنید تا لحظاتی زیبا و خاطره‌انگیز را برای خود و دیگران رقم بزنید.


آلبوم وقتی رفتی

دمو آهنگ های آلبوم وقتی رقتی

***

دانلود آلبوم ( وقتی رفتی ) با کیفیت عالی


آلبوم ته خط

دمو آهنگ های آلبوم ته خط

**

دانلود آلبوم ( ته خط ) با کیفیت عالی


آلبوم سال کبیسه

دمو آهنگ های آلبوم سال کبیسه

***

دانلود آلبوم با کیفیت عالی


بزودی آرشیو کامل خواهد شد…

دیدگاه خود را بگذارید